Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Серпневська селищна рада» (код ЄДРПОУ: 04379217) був реорганізований і увійшов до складу Тарутинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Серпневський старостинський округ Тарутинської громади

Одеська область, Тарутинський район

До уваги виборців!

Дата: 31.01.2019 16:41
Кількість переглядів: 193

Відповідно до ст. 103 Конституції України чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України.

П’ятий рік повноважень Президента Петра Порошенка спливає у 2019 році. Отже, в останню неділю березня наступного року, яка припадає на 31 березня, Україна обиратиме нового Главу Української держави. 

Шановні виборці! Відповідно до статей 19 та 20 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки свого включення до Державного реєстру виборців, а також перевірити особисті персональні дані, що містяться у Державному реєстрі виборців. 

Зробити це можна не тільки під час підготовки до вже призначених виборів, а в будь-який робочий день протягом усього року.

Для здійснення такої перевірки необхідно з’явитися з паспортом громадянина України (або тимчасовим посвідченням громадянина України) до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації місця проживання.

У разі виявлення за результатами звернення, що виборець не включений до Державного реєстру виборців, або у разі виявлення розбіжностей у персональних даних, відвідувачу буде запропоновано заповнити відповідну заяву, після чого до бази даних будуть внесені необхідні зміни. Звертатись можна за адресою: вул.Широка, буд.1, примішення Тарутинської районної державної адміністрації, відділ ведення Державного реєстру виборців, тел: 3-16-64, каб.№25.

Не нехтуйте своїм правом волевиявлення! Зробіть свій вибір. А для цього необхідно перевірити себе у базі даних Державного реєстру виборців. Особливо це стосується громадян:

 - які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

- колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулися до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Попередний список виборців та іменні запрошення на вибори Президента України 31 березня 2019 року будуть передані відділом ведення Державного реєсту виборців на звичайні виборчі дільниці  до 22 березня 2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Тарутинської райдержадміністрації


« повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для старостинських округів ОТГ України - STAROSTAT.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування